MEGA ANZAN (5-12 YAŞ) ZEKA OYUNLARI, BEYİN EGZERSİZLERİ VE GELİŞİM EĞİTİMİ

Anzan, Dünya Hafıza ve Zihinsel Matematik Olimpiyatları Yönetim Kurulu Üyesi Melik Duyar tarafından geliştirilmiş, 5 ile 12 yaş arasındaki çocukların beyin gelişimini destekleyen, beyne uygun zihinsel aritmetik teknikleriyle hafıza tekniklerini birleştirerek beyinde sinerji yaratan çok özel bir zihinsel aritmetik ve beyin egzersizleri eğitim sistemidir. 

DİKKAT!

Eğitimlerimiz uzaktan online devam etmektedir. 5-12 yaş arası çocukların zeka, matemetik ve hafıza gelişmelerini sağlayan bu eğitime yeni kayıt için öğrencinin bire bir değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu işlem randevulu olarak online olarak uzaktan yapılmaktadır.

Öğrenci değerlendirilmesi sonucuna göre programın ailelere tanıtımı da yine randevulu ve online veya velinin tercih etmesi halinde yüzyüze olarak yapılmaktadır. Öğrenci değerlendirmesi ve veli bilgilendirmesi amacıyla randevu oluşturmak için, mesai saatleri içinde  0262 325 6342 (MEGA) nolu telefonları arayınız.

Eğitim Aralık 09/01/2021 -15/07/2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Eğitim okul programına paralel bir şekilde planlanmıştır. Ancak kurs programı okulların tatil olduğu dönemlerde bir kat yoğunlaştırılarak uygulanabilecektir. Gruplar maksimum 8 kişi olacaktır. Haftalık olarak verilecek olan dersler, eğitim süresi boyunca 2 ders saati (40 dakika ders - 10 dakika ara) olarak uygulanacaktır. Ayrıca öğrenci hafta içi her gün evde 15 -20 dakika online yazılım ile egzersiz yapacaktır. Bu egzersizler eğitmen tarafından kontrol edilerek, eksiklik halinde veli bilgilendirilecektir. Kayıt öncesi öğrencinin seviyesi ile ilgili öğrencinin bire bir değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu işlem randevulu ve online olarak eğitmenlerimizce uzaktan yapılmaktadır. Öğrenci değerlendirme görüşmesi sonucuna göre programın ailelere tanıtımı da yine randevulu olarak online yapılmaktadır. Öğrenci değerlendirmesi için www.megakocaeli.com sitemize uye olarak, yukarıda yazılı sabit irtibat telefonumuzu mesai saatleri içinde arayınız.MEGA ANLAYARAK HIZLI OKUMA EĞİTİMİ

Son yıllarda yapılan araştırmalar, insanların çok

hızlı okuyabileceklerini bilimsel olarak 


kanıtlamıştır. Sınav rekabeti, yoğun iş

temposu ve zamanın verimli kullanılması 

zorunlulukları hayatımızda hızlı okumayı

birinci öncelikler sırasına getirmiştir.Mega İnovasyon™ ASİT™ Yaratıcı Düşünme Teknikleri

Adını Alternatif Sistematik İnovasyon Teknikleri ifadelerinin baş harflerinden almış olan ASİT™ Yaratıcı Düşünme Teknikleri eğitimi kişiyi adım adım yaratıcı düşünmeye götüren bir düşünme tekniğidir. Sonuç odaklı olan bu teknik, mevcut kısıtlamaları göz önüne almanın yanında problemin kaynaklarını kullanarak kullanıcının sistematik bir şekilde yaratıcı ve yenilikçi çözümlere gitmesini sağlamaktadır.HESABINIZA ERİŞİM İÇİN OTURUM AÇMALISINIZ

CREATE ACCOUNT

ŞİFRE GÜNCELLEME

YUKARI